15 Kasım 2014 Cumartesi

TELEFON ÇÖZÜMLERİ : CyanogenMod 11 M12 Snapshot Versiyonu YayınlandıBir çok işinin en çok beğendiği, hatta Dünya'daki en popüler ROM olan CyanogenMod gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gece Cyanogen'in resmi sitesinde bir çok cihaz için yayınlanan spanshot sürümüyle bir çok hatanın giderildiği ve stabil versiyon öncesi sürüm indirilmeye açıldı.

Nightly (gece) sürümlerinin dahi yeterince stabil olduğu CyanogenMod'un, son stabil versiyon öncesi yayınlanan Spanshot veya M sürümleri, kullanıcıların en çok rağbet gösterdiği ROM'lar arasında yer alıyor. Eğer yüklediğiniz ROM'da hata istemiyorsanız, stabil versiyon öncesi yüklemenizi tavsiye ettiğimiz sürüm Snapshot olacaktır.Halen KitKat üzerinde çalışan mevcut versiyonun cihazınıza uygun indirme dosyalarını BURADAN indirebilirsiniz. ROM'u kurduktan sonra GAPPS dosyalarını kurmayı unutmamanızı ayrıca hatırlatayım.

Bu arada Cyanogen ekibinin Android 5.0 Lollipop üzerinde çalıştığını ve yakın zamanda yeni CyanogenMod 12'nin yayınlanacağının da müjdesini vereyim.

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags TELEFON ÇÖZÜMLERİ, CyanogenMod, Snapshot Versiyonu, Yayın]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU