7 Nisan 2015 Salı

WEB SİTE TAVSİYESİ : PaperRater /// İNGİLİZCE METİNLERİNİZİ KONTROL EDİN

 

İngilizce Metinleri Detaylı Bir Şekilde Kontrol Edebiliyoruz

PaperRater, İngilizce makale yazan kullanıcıların rahatlıkla metinlerini kontrol etmek amacıyla kullanabilecekleri bir web servisi. Tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bu servis sayesinde İngilizce dilinde yazdığımız makaleleleri, ödevleri, yazıları ve her türden içeriği hiçbir ücret ödemeden kontrol edebilioruz.


Servis çok basit bir çalışma mantığına sahip. Öncelikle kontrol etmek istediğimiz metni içeren dosyayı veya metnin kendisini kopyala-yapıştır yöntemi ile servise aktarıyoruz. Daha sonra bu yazının hangi seviyede bir yazar tarafından (1., 2., 3., 4., 5. sınıf örğrencisi, lisans öğrencisi, yüksek lisans öğrencisi, doktora öğrencisi vb...) ve ne amaçla yazıldığını (ödev, tez, sınav, CV, kitap, rapor, inceleme, deneme yazısı) seçerek ilerliyoruz.

PaperRater kısa bir süre sonra analizlerini tamamlayarak yazının kalitesini ve herhangi bir çalıntı kısım barındırıp barındırmadığını tespit ediyor. Hatta sistem o kadar iyi çalışıyor ki şayet çalıntı içerik varsa bunun hangi site üzerinden yapıldığını dahi gösteriyor. Bu seçeneği kullanabilmek için Originality Detection seçeneğinin Include (Slowest) olması gerekiyor. Aksi halde servis taramayı mümkün olduğunca hızlı tamamlamak adına bu evreyi pas geçiyor.

Ortaya hızlı sonuçlar çıkartan PaperRater, öğrencilerin, öğretmenlerin ve İngilizce ile ilgilenen her meslek grubunun denemesi gereken bir yapım.

İndir

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags WEB SİTE TAVSİYESİ, PaperRater, İNGİLİZCE METİNLER, KONTROL]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU