7 Nisan 2015 Salı

TELEFON ÇÖZÜMLERİ : iPhone ve iPad Oyunlarını YedeklemekiPhone ve iPad oyunlarını iTunes kullanmadan tüm kayıt dosyalarınız ile nasıl yedekleyebileceğinizi bu konumda sizlere adım adım anlatacağım değerli turkhackteam üyeleri.

Mobil cihaz teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte mobil cihazlardaki oyunların grafikleri konsol ayarında olmaya başladı. AAA diye nitelendirdiğimiz oyunları son dönemde iPhone ve iPad'de oynamak mümkün. Bazı oyun geliştiricileri, oyuncuları düşünerek iCloud'a oyunlarının kayıt dosyalarını yedekleme imkânı sunuyor. Bu sayede oyuncular farklı iPhone veya iPad'de oyuna kaldıkları yerden devam edebiliyor.

Oyunların kayıt dosyalarını yedeklemek için bir diğer yol ise iTunes kullanmak. Ancak iTunes, iPhone ve iPad'in tüm ayalarını ve içerisindeki tüm oyunları yedeklediği için bu çözüm, rehberimizden sonra size pek mantıklı gelmeyecektir.

Adım adım iPhone ve iPad oyunlarını yedekleyin

1. Adım: CopyTrans firmasının iOS 8.x sürümleri ile uyumlu olan CopyTrans Apps programını PC'ye buradan indirin ve kurun.

2. Adım: Kurulum bittikten sonra CopyTrans Apps'i açın ve iPhone veya iPad'i PC'ye bağlayın.

3. Adım: CopyTrans Apps'te iPhone veya iPad'de bulunan uygulama ve oyunlar karşınıza çıkacak. Yedeğini almak istediğiniz oyunun üzerine farenizin sağ tuşu ile tıklayın. Daha sonra açılan pencereden "Back up" seçeneğine tıklayın.4. Adım: Oyunun, bilgisayarınızda nereye yedeklemek istediğinizi seçin ve "OK" seçeneği ile onaylayın.

5. Adım: Karşınıza çıkan pencerede "Options" seçeneğini tıklayın. Alt bölümde açılan "App" ve "********s" seçeneklerinin işaretli olduğunu kontrol edin ve "OK" seçeneği ile yedekleme işlemini başlatın.6. Adım: Yedekleme işlemi bittikten sonra oyununuz bilgisayarınızda belirtmiş olduğunuz konuma "IPA" dosyası şeklinde yedeklenecek.

7. Adım: Yedeklenen oyunu farklı bir iPhone veya iPad'e yüklemek için CopyTrans Apps'in üst bölümünde bulunan "Install apps" seçeneğine tıklayın. Yedeklenen IPA dosyasını seçin ve yükleme işleminin bitmesini bekleyin.

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags TELEFON ÇÖZÜMLERİ, iPhone, iPad, Oyun, Yedek]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU