11 Nisan 2015 Cumartesi

ROMAN TAVSİYESİ : Fatma Erdek-Melekler Zamanı - PdfFatma Erdek Melekler Zamanı Pdf E-kitap indir

Hafif acılar konuşabilir ama, derin acılar dilsizdir.

Aşk; herkesin yüreğindeki boşluğa göre şekillenen, herkesi farklı bir yerden vuran, herkesi başka bir iman ve ibadetle dolduran, öylesine sınırsız ve öylesine belirsiz bir kavramdı ki.

Aşk bir evrendi. Sonsuzluğun içinde, milyarlarca tür barındıran, kimi ateşten, kimi ışıktan, kimi dumandan, kimi yeşilden, kimi beyazdan, kimi sudan, kimi topraktan.

Milyonlarca farklı yıldız, canlı, cansız ve bilinmezden oluşan evren kadar zengin. Milyonlarca şarkıya, şiire ilham olacak kadar bereketli.

Kimine umut getirecek kadar parlak. Kimini umutsuzluğa mahkûm edecek kadar karanlık. İşte bu kadar değişken, bu kadar tanımsız bir şeydi aşk.

Bir tek, tarafları net ve değişmezdi. Bir "seven" bir de "sevgili."

Yusuf ve Yesra. İki kardeş.Tek can. Ve onları ayıran babaları. Küçük Yusuf'u tarikatın emrine gönderirken, gencecik Yesra'yı yaşlı tarikat liderine eş olarak verir.

Sonra.

Sonrası mücadeleci Yusuf'un tarikattan kaçışı ve Barlas oluşu. Hayatı keşfi . Mucizelerin ona getirdiği hayatının melekleri Nesil ve Ekin. İç içe geçmiş, soluk soluğa okunan bir adamın iki hayat mücadelesi. Yesra ve Yusuf'un yürek burkan, sarsan hikâyesiyle irkilecek, Nesil ve Barlas'ın aşklarıyla yaşamın ne denli bir mucize olduğuna tanıklık edeceksiniz.


(Tanıtım Bülteninden)


http://turbobit.net/prabgeoq0wka.html

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category mizah]

[tags ROMAN TAVSİYESİ, Fatma Erdek, Melekler Zamanı, Pdf]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU