12 Ağustos 2014 Salı

WEB ÇÖZÜMLERİ : Deep Web 'de Site Açmak

 

ÖZEL BÜRO NOTU : DEĞERLİ ÜYELER, DEEP WEB DAHA ÖNCE DE SÖYLEDİĞİMİZ GİBİ KARANLIK KİŞİLERİN BULUNDUĞU MÜSTESNA BİR DÜNYADIR. BU NEDENLE BİZİM TAVSİYEMİZ GİRMEMENİZ YÖNÜNDEDİR ANCAK YİNE DE GİRMEK İSTEYENLER OLURSA AŞAĞIDAKİ MAKALEYE BİR GÖZ ATABİLİRLER. YALNIZ ÖNEMLE BELİRTELİM BİZ HİÇ BİR ÜYEMİZE BU KONUDA DESTEK VERMEK İSTEMEYİZ. ÇÜNKÜ DEEP WEB'DE YAŞANILACAK KÖTÜ BİR TECRÜBENİN VEBALİNİ TAŞIMAK İSTEMİYORUZ. AMA SORUMLULUĞU SİZ ALIP YİNE DE ISRARCI DAVRANIRSANIZ O ZAMAN YAPACAK BİR ŞEYİMİZ YOK NE YAZIK Kİ.

 

Deep Web 'de Site Açmak

 

Bu yazımızda Deep Web 'de onion uzantılı bir site açmayı göstereceğiz.Bu işlemi ücretsiz,kendi bilgisayarınızı server olarak kullanarak yapacaksınız.Bir diğer deyişle açtığınız site sadece bilgisayarınız açıkken aktif olacak.Bilgisayarınızı kapattığınızda site pasif duruma geçecek.Fakat siteniz bilgisayarınızı kapattığınızda silinmeyecek.Sadece pasifleşecek.

1) Tor Browser 'dan tamamen çıkın.Ve Tor 'un yüklü olduğu Tor Browser\Data\Tor\ klasöründeki torrc dosyasını not defteri ile açın.Ve en alt satıra;

# Hidden Service
HiddenServiceDir C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service
HiddenServicePort 80 127.0.0.1:80
Satırlarını ekleyin.

 

Ve 2. satırdaki C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service 'i kendi bilgisayarınıza göre düzenleyin.Örneğin; C:\Kullanıcılar\Deepwebtr\tor_service gibi.

2) Şimdi C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\ klasöründe ''tor_service'' adında bir klasör oluşturun.Bu klasör boş olmalı.Buradaki temel mantık şu; Tor 'un ayar dosyasına bir dizin ekledik ve bu dizinde boş bir klasör oluşturduk.Eklediğimiz C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service satırındaki tor_service klasörünü oluşturmak zorundayız.

3) Tor ayarları bu kadar.Şimdi serverımızı kuruyoruz.XAMPP adlı yazılımı indirin.Bu yazılım bilgisayarınızı bir server gibi kullanmanızı sağlar.Kullanımı oldukça basittir.Yazılımı kurduktan sonra açılan pencerede Apache 'nin sağındaki Start butonuna tıklayın.Server çalışmaya başladı.

4) Bir hata almadıysanız server ı Stop butonuyla durdurun ve sitenizin dosyalarını C:\xampp\htdocs dizinine atın.Bu dizinde yer alan sayfalar ve dosyalar sitenizi oluşturacak.Bu klasörde yer alacak index.html dosyası anasayfanız olacak.Dosyaları bu dizine attıktan sonra normal tarayıcıda(Chrome,Firefox vb) adres çubuğuna localhost yazıp enterlayın.Siteniz açılmalı.Server ı tekrar açın.

5) Xampp 'ta server açıkken Tor Browser 'ı çalıştırın.Bir hata almadıysanız C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service dizininde 2 dosya oluşmalı.Bu dosyalardan hostname 'i not defteri ile açın.Karşınızdaki link site adresiniz.Sitenizi C:\xampp\htdocs dizininden düzenleyebilirsiniz.

SAVAŞ KIRÇOVALI

ÖZEL BÜRO HACK TİMİ

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags WEB ÇÖZÜMLERİ, Deep Web, Site]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU