19 Ağustos 2014 Salı

PROGRAM TAVSİYESİ : Download yardımcısı en iyi 5 yazılım !İndirme yöneticileri bugün eskisi kadar çok kullanılmıyor, ancak onlara hala gereksinim var. Üstelik bu araçlar, sadece indirmelerinizi hızlandırmakla kalmıyor, video indirme ve torrent indirme gibi ek özellikler de sunabiliyorlar. Sizlere bu konuda alanında en iyi 5 müthiş download yardımcı araçları sıralıyor ve anlatıyorum değeri TurkHackTeam üyeleri..

1. Download Accelerator Plus

Download Accelerator Plus, indirdiğiniz dosya için farklı kaynaklar arayıp, bulan, onu birkaç kaynaktan aynı anda indirerek indirme işlemini hızlandıran bir araçtır. Download Accelerator Plus, özellikle birden fazla yerde bulunabilen popüler dosyaları indiriyorsanız (antivirüs programları, sistem araçları, vb.), indirmenizi daha da hızlandırabilir.

Download Accelerator Plus içerisinde dahili bir FTP istemcisi, indirmelerinizi gizli tutmanızı sağlayan bir işlev olan Private Disk de var.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

2. JDownloader 2 BETA

JDownloader2, listedeki diğer programlar gibi dosyaları normal web sitelerinden indirebiliyor. Ancak JDownloader2, Rapidshare, MediaFire, Uploaded ve NetLoad gibi dosya paylaşım sitelerinden indirme yapabilmesiyle öne çıkıyor.

JDownloader2 içerisindeki faydalı işlevlerden biri olan captcha tanıma işlevi, sıkça rastlanan bu sıkıcı güvenlik işlevini atlamanıza izin veriyor. İsterseniz indirmelerinizin dosya adına göre çeşitli klasörlere otomatik olarak dağıtılmasını sağlayabilir, her şeyi düzen içinde tutabilirsiniz arkadaşlar.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

3. Free Download Manager

Free Download Manager, HTTP, HTTPS ve FTP protokollerinin yanında BitTorrent ağını da destekliyor. İptal edilen indirmeleri devam ettirebilen araç, geliştiricilerinin iddiasına göre son sürümde indirme hızınızı yüzde 600'e kadar artırabiliyor (muş). :)

Aracın indirdiğiniz ses ve video dosyalarını farklı dosya türlerine dönüştürebilme yeteneği de var.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

4. YouTube Downloader

YouTube Downloader ile YouTube videolarını sabit diskinize indirebilir, isterseniz farklı video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Aracın isminde "YouTube" geçse de, DailyMotion'dan Facebook'a farklı video web sitelerinden video indirmeniz mümkün arkadaşlar.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

5. Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader, videoları farklı web sitelerinden indirip, onları çeşitli dosya türlerine dönüştürebiliyorsunuz. Firefox kullanıyorsanız, videoları YouTube'tan tek tıkla indirmenize izin veren tarayıcı eklentisini de kullanabilirsiniz arkadaşlar.

Freemake'in kendi video dönüştürme teknolojisini kullanan araç, MP4, WebM, FLV, MP4 ve 3GP dahil çeşitli formatları destekliyor. Dönüştürme işlevlerinin yanında Yandex, Facebook, Nicovideo ve VKontakte gibi sosyal ağlardan da video indirebiliyorsunuz arkadaşlar.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags PROGRAM TAVSİYESİ, Download, yazılım]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU