27 Ağustos 2014 Çarşamba

PROGRAM TAVSİYESİ : SD Maid Sistem temizleme aracı // Apk // Full // TürkçeSD Maid Sistem temizleme aracı // Apk // Full // Türkçe

Market Fiyatı: 5,26 TL

https://play.google.com/store/apps/d....thedarken.sdm
https://play.google.com/store/apps/d...unlocker&hl=tr

Cihazınız rootlu ise sisteminizi en iyi şekilde temizleyebileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir.

SD Maid cihazınızı düzgün, temiz ve düzenli tutmaya yardımcı olacaktır! Bir deneyin, daha kapsamlı bir temizlik uygulaması bulamazsınız! Sistem sürekli günlükler, çökme raporları ve gerçekten gerek yoktur hata ayıklama dosyaları oluşturur. Market arkasında indirilen uygulamalar için geçici dosyalar bırakır. Bir sekmeyi seçin, basın kontrol edin ve sonra da silmek için tek bir öğeyi tıklatın veya tümünü temizle düğmesine basın.Ve daha bir çok önemli işlemi yapabilmenizi sağlayan bir uygulama. Özellikle eski uygulamalardan kalan dosyaları tespit edebilmesi çok kullanışlı olmuş. Sistem dosyaları ve uygulamaları açısından tam özgürlük...MENÜ HAKKINDA BİLGİ

01- BAŞLAT Ekranında Telefonda hafıza kullanımını görüyorsunuz.

02- GEZGİN kısmı güzel bir dosya yöneticisi.

03- ARAYICI kısmında aradıgınız dosyayı ismiyle arayıp bulabilirsiniz.

04- APPKONTROL kısmında telefona yüklediğiniz uygulamalara ulaşıyorsunuz. Uygulamayı tıklayıp "Uygulama Dondur" yaparak uygulamanın sürekli çalışır durumda olmasını engelliyorsunuz. - Mesela Facebook'u durdurursanız bildirimleri almazsınız.

"Uygulama Sil" ile uygulamayı silebilirsiniz. Bazı uygulamalar kaldırılırken data dosyalarınıda birlikte siler ama bu dosyaları daha sonra tekrar kullanabilmek istiyorsanız "Uygulama kaldır ancak verileri tut" seçimiyle uygulamayı kaldırabilirsiniz.

"Kendi kurulum durumundaki uygulamayı Sıfırla" seçimiyle de uygulamada o ana kadar kaydedilmiş data'ları siler, uygulamayı ilk yüklendiği haline döndürür.

05- ARTIK BULUCU kısmında ekran ortasındaki "Lütfen yenileyin" e tıklayarak telefondan sildiğiniz fakat hala dosyaları duran uygulamaların kalmış dosyalarını gösterir. (sadece ARTIK BULUCU kısmı ile tarattım ve 35MB dosya sildim, diğer ek özellikleri ile birlikte Telefon hafızamdan 70MB yer açtım) Dosyaları tıklayarak silebilirsiniz.

06- SİSTEM TEMİZLE kısmında sisteme kaydolmuş , yer tutan geçici dosyalar , cache'leri tespit edebilir silebilirsiniz.

07- UYGTEMİZLEYİCİ kısmında uygulama dosyalarının boyutları,sayıları gibi yararlı bilgiler bulabilir uygulama dosyalarını silebilirsiniz.

08- KOPYA DOSYALAR kısmında Telefonda aynı isimde bulunan dosyaları bulursunuz.
(aynı dosya olduklarından emin olun) ve istediklerinizi silebilirsiniz.

09- ÇOK BÜYÜK DOSYALAR kısmında telefona kayıtlı büyük boyutlu dosyaları bulur.

10- ÇEŞİTLİ kısmında en üstteki

*- "Son X dakika içinde değiştirilmiş dosyaları görüntüleme" seçeneğinde telefonda son zamanlarda çalışmış uygulamaları gösterir.

*- Seçeneği tıkladığınızda son kaç dakika içinde çalışanları görmek istediğinizi sorar sizde görmek istediğiniz dakikayı mesela 10 girersiniz ve son 10 dakikada çalışmış, değişikliğe uğramış uygulamaları gösterir. Aslında Çok güzel bir kısım. Bu sayede telefona yüklediklerinizden haberiniz olmadan değişiklik yapanları belkide virüs içerikli olanları tespit edersiniz.

*- "DBs optimize et" seçimiyle Hafızayı gereksiz dosyalardan temizler.

*- "Market arama geçmişini sil" Google play de arama geçmişini temizler.

*- "Pil İstatistiklerini Sil" kısmında ''bin file'' olarak kaydedilmiş pil kullanım bilgileri silinir.

*- "Hızlı arama geçmişini sil" kısmıyla google arama geçmişiniz silinir.


TIKLA İNDİR

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags PROGRAM TAVSİYESİ, SD Maid, Sistem temizleme aracı]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU