21 Mayıs 2017 Pazar

PROGRAM TAVSİYESİ : TorrentSafe Premium; Tüm Cihazlar İçin Özel ve Anonim Torrent İstemcisi

TorrentSafe Premium; Tüm Cihazlar İçin Özel ve Anonim Torrent İstemcisi

TorrentSafe , aşırı yüklenen bir çevrimiçi torrent istemcisi, sizi bant genişliği tasarrufu yaparken ve ISP filtrelerini veya hız sınırlamalarını atlayarak torrentleri indirmenin güvenli ve hızlı bir yoludur. Torrents’ı anonim olarak indirin, IP adresinizi koruyun (bir VPN’ye benzer) ve tarayıcınızdan tamamlandığında video içeriğini akıtın. Tamamlanan dosyalar otomatik olarak indirilebilir veya bilgisayarınıza veya herhangi bir mobil cihaza akışı sağlanabilir.

TorrentSafe doğrudan TorrentSafe web sitesinden iki şekilde çalışır (kelimenin tam anlamıyla, bir torrent bağlantısını kopyalama ve yapıştırma gibi kolay bir iştir; (2) hesabınıza yeni torrentler eklemek için sağ tıklama desteği eklemek için isteğe bağlı bir Chrome uzantısı.

Premium hesaplar 7 gün dosya son kullanma tarihi, maksimum dosya boyutu ve sınırsız bulut dosyası depolama alanı içermektedir.

License: YYBF-VFOD-5X4Z-JN8H-GSJO-XURK

İndir 1: TorrentSafe Web App

İndirme 2: (İsteğe Bağlı) TorrentSafe Chrome Uzantısı

TorrentSafe, herhangi bir tarayıcıda ve herhangi bir cihazda (masaüstü, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet) çalışan çevrimiçi bir web uygulamasıdır. TorrentSafe’i kullanmak için, kendi web sitesine gidip indireceğiniz torrentin URL’sini girmeniz yeterlidir. Chrome’u kullanıyorsanız, isteğe bağlı Chrome uzantısını da indirebilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir şey yapmadan önce Premium aboneliğinizi yukarıda verdiğimiz lisans anahtarı ile etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için, TorrentSafe’nin web sitesine gidin, sağ üst köşedeki LİSTE GİRİŞ tuşuna basın, lisans anahtarınızı girin ve Tamam’ı tıklayın. Bu, TorrentSafe’in Premium özelliklerini sizin için aktifleştirecektir. Tarayıcınızın önbelleğini veya çerezlerini temizlediyseniz Premium özelliklerini kullanmak için lisans anahtarını tekrar girmeniz gerekeceğinden bu lisans anahtarını güvende tutun. Lisans anahtarınızı, abonelik süresi bitmediği sürece yeniden kullanabilirsiniz. Keyfini çıkarın!

[status draft]

[nogallery]

[geotag on]

[publicize off|twitter|facebook]

[category teknoloji]

[tags PROGRAM TAVSİYESİ, TorrentSafe Premium, Cihaz]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU