3 Ekim 2014 Cuma

PC ÇÖZÜMLERİ : Windows 10 KurulumuMicrosoft'un yeni işletim sistemi Windows 10'un teknik önizleme sürümü indirilebilir durumda. Ücretsiz olarak sunulan sürümü indirip PC'lerinize yükleyerek şimdiden denemeye başlayabilirsiniz. Bu konumuzda ise Windows 10'un teknik önizleme sürümü kurulumuna göz atacağız.

Öncelikle hali hazırda kullandığınız sistemin bir yedeğini harici bir sabit diske almanızda fayda var değerli turkhackteam üyeleri. Eğer Windows 7, 8 ve 8.1 sürümlerinden birini kullanıyorsanız Windows 10 teknik önizlemesini doğrudan bu sürümlerin üzerine kurabilirsiniz.Kurulum için sırasıyla aşağıdaki adımları takip edin:

1. Öncelikle 32 bit ya da 64 bit seçeneklerinden birine karar vermeniz gerekiyor. Bu doğrultuda, 32 bit Windows 10 önizleme sürümünü BURADAN, 64 bit Windows 10 önizleme sürümünü ise BURADAN indirin.

2. Gelen ISO dosyasını USB bellek ya da DVD'ye yazabilirsiniz. Eğer kurulumu doğrudan kullandığınız Windows sürümü üzerine yapacaksanız bu işleme gerek yok. ISO dosyası içerisinden çıkardığınız kurulum dosyaları arasında yer alan setup.exe dosyasına çift tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

3. Temiz kurulum yapmak isterseniz ISO dosyasını DVD ya da USB'ye yazdırmanız gerekiyor. Bu işlem için Windows 7 USB / DVD Download Tool'u kullanabilirsiniz. Programı indirmek için BURAYA tıklayın.

İZLEYİN

4. Kurulum aşamasında kullanıcıya bırakılmış oldukça az şey var. Son kullanıcı lisans sözleşmesini kabul ederek başladığınız kurulum sona erdiğinde bilgisayarınız yeniden başlayacak ve Windows 10 teknik önizleme sürümü karşınıza gelecek.

Tebrikler arkadaşlar! Windows 10 kurulumunu başarıyla tamamladınız. Microsoft'un yeni işletim sistemini deneyerek keşfettiklerinizi, farkettiğiniz hataları ve işletim sistemi hakkındaki düşüncelerinizi forumumuzda paylaşabilirsiniz.

SAVAŞ KIRÇOVALI

ÖZEL BÜRO HACK TİMİ

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags PC ÇÖZÜMLERİ, Windows 10]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU