7 Eylül 2014 Pazar

SOSYAL MEDYA : Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silmek /// Resimli AnlatımFacebook hesabını kapatmak ve bir daha açılmamasını sağlamak isteyenlerin, hesaplarını kapatmak için dondurma işlemi yerine tamamen silme işlemini uygulamaları gerekiyor. Ancak hesabınızı tamamen silme işlemi öncesi bilmeniz gerekenleri de bu konuda açıklıyorum değerli turkhackteam üyeleri.

Hesap Kapatma İşlemleri Öncesi Bilinmesi Gerekenler
- Hesabınızı kapattığınızda eğer sayfanız veya gruplarınız varsa, o sayfa ve grupların da tek yöneticisi sizseniz, hesapla birlikte sayfa veya gruplarda silinecektir. (Sayfanın silinmemesi için ikinci bir yönetici eklenebilir.)

- Silinen hesap bir daha hiçbir şekilde yeniden açılamıyor.

Uygulamaları Silmek
Facebook hesabınızı silmeden önce, hesabınızdaki uygulamaları da silmeniz gerekiyor. Bunun için aşağıdaki bağlantıdan Facebook Uygulama Ayarlarını açmanız gerekiyor.

Facebook Uygulama Ayarlarınızı açmak için tıklayın.

Daha sonra uygulama ayarlarında yer alan tüm uygulamaları yanlarında bulunan x ile kaldırıyoruz. Bunu yapmadığınız takdirde hesabımız kapanmıyor. Çünkü Facebook, hesapları silme sonrası 2 hafta boyunca hiçbir hareketlilik bulunmamasını istiyor.Facebook Hesabını Silmek
Uygulamaları sildikten sonra aşağıdaki bağlantıya giderek "Hesabımı Sil" butonuna tıklamanız gerekiyor.

Hesabınızı silmek için tıklayın.Son olarak açılacak popup penceresine Facebook şifrenizi ve güvenlik kodunu girmeniz gerekiyor.Hesap silme işlemi sonrası 2 hafta boyunca hesabınızı hiçbir şekilde açmamanız gerekiyor arkadaşlar. Aksi takdir hesap kapatma işleminiz sıfırlanabilir, ve yeniden hesap kapatma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.


SAVAŞ KIRÇOVALI

ÖZEL BÜRO HACK TİMİ

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags SOSYAL MEDYA, Facebook Hesabı, Resimli Anlatım]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU