4 Eylül 2014 Perşembe

PC ÇÖZÜMLERİ : Bilgisayarınızda Bulunması Gereken Güvenlik Programları

Bu Bir Fud Yani Antiviruslere Yakalanmayan Bir Crypter Herhangi Virusu Eğer Bunla Şifreledikleri Zaman Değil 1 10 Antivirus Kursanız Gene Yakalamaz O Yüzden Antivirus Programlarını Kafadan Çıkarım Biraz Daha Farklı Programlara Yöneleceğiz Nedir Bunlar?

1. Zemana AntiloggerŞimdi Nedir Bu Antilogger ?


Arkadaşlar Bu Program Pcnizde Hiçbir Tarama Yapmadan Arkaplanda Realtime(Gerçek Zamanlı Koruma) ile Çalışır Herhangi Bir Exe Açıldığında veya Açık Olan Bir Exe Bir İşlem Yapmaya Çalıştığında Bunun Süzgecinden Geçer Nedir Zemananın Süzgeçleri ?
Anti Screen Logger


Ekrandan Görüntü Almaya Çalışan Keylogger Veya Ratları Yakalar
Gördüğünüz Gibi Spynet Serveri Ekrandan Görüntü Almaya Çalışırken Zemana Ötmüş.

Anti-Keylogger

Bu Özellik Klasik Klavyeye Basılan Tuşları Kaydetmeye Çalışırkenki Süzgeçtir.Anti-WebcamLogger


Bu Özellik Son Zamanlarında Keyloggerlarda Bile Olan Bir Özellik Keyloggerlarda Belirtilen Saniyelik Video Çekip Maile Veya Ftpye Eklenti Olarak Yükler Ratlarda İse Direk Anlık İzleme Olanağı Sağlar Kameradan Sizi.
ClipBoardLogger

Bu Da Son Zamanlarda Popüler Bir Özellik Özellikle Keyloggerlar İçin ClipBoard Hook Geliştirildi Normalde Keyloggerlar Kopyaladığınız Yazıları Yakalayamaz Ama Bu ClipBoardLogger ClipboardHook Sayesinde Onları Da Artık Yakalamaları Çok Kolay2. KeyScrambler

Bu Program Son Zamanlarda Oldukça Popülerleşti Ve Gayet Güzel Bir Anti Keylogger/rat programı Ne işe Yarar Peki Bu Program ?

Bu Program Bastığınız Her Tuşu Şifreler Belirli Bir ALgoritması Yotktur Yani A Harfini Hep B diye Şifrelemez Ve Keylogger Bu Şifrelenmiş Karakterlerin Loglarını Tutar Ve

Decrypt Edilemeyen Bir Programdır(Bypass Demiyorum Decrypt Diyorum Karıştırılmasın) Bir Örnek Resim3.Firewall


Arkadaşlar Ashampoo Comodo Ve Outpost Firewall Öneriyorum İncelemelerini Önümüzdeki Günlerde Yapıcağım Xp İçin Tavsiyem Ashampoodur

Evet Dediklerinizi Yaptık Şimdi Virus Kaparsa Bilgisayarımız Ne Önerirsin Programları Düzgün Kullanırsanız Ve Bilgiliyseniz Kolay Kolay Virus Yemezsiniz Fakat Bazen Bilgisayarı Yavaşlatıcı Virusler Olabiliyor Bunlar İçin Minik Bir Antivirus Programı Bulundurabilirsiniz önceki makalemde mevcut sadece tarama yapıcağınız zaman aktif edip taratabilirsiniz onun dışında Combofix Trojan Remover Malwarebytes gibi Programlar Antivirus Programı Yerine Tercih Edilebilecek Alternatiflerdendir.

SAVAŞ KIRÇOVALI

ÖZEL BÜRO HACK TİMİ

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags PC ÇÖZÜMLERİ, Bilgisayar, Güvenlik Programları]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU