28 Ekim 2015 Çarşamba

SOSYAL MEDYA ÇÖZÜMLERİ : Facebook Gönderilerini Kaydetme

Facebook Gönderilerini Kaydetme
ThreadShots 0.128


Facebook gönderilerini paylaşırken ayrıca bulanıklaştırmanız gerekmeyecek.

ThreadShots, Facebook
'ta arkadaşınız veya herkes tarafından paylaşılmış gönderilerin ekran görüntüsünü alıp herkese açık paylaşmak istediğinizde işinize yarayabileceğini düşündüğüm bir Google Chrome eklentisi. Tarayıcınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz eklenti, Facebook gönderilerindeki kişisel bilgileri sizin yerinize otomatik olarak bulanıklaştırıyor.

Facebook'ta zaman zaman beğendiğimiz gönderileri alıp başka platformlarda paylaşmak isteyebiliyoruz. Herkese açık olarak paylaşılmayan gönderilerde ekran görüntüsünü aldıktan sonra yaptığımız şey gönderideki kişinin bilgilerini bulanıklık efektiyle kapatıp öyle paylaşmak oluyor.

ThreadShots eklentisi bunu otomatik olarak yapıyor. Gönderideki kişisel bilgileri (profil resmi, isim, yer gibi) sizin yerine kapatıyor ve anonim olarak güvenli bir şekilde paylaşmanıza yardımcı oluyor.
Sadece Google Chrome tarayıcısı ile birlikte kullanılabilen ufak eklentiyle Facebook gönderilerinin ekran görüntüsünü almak son derece basit. Tek yapmanız gereken gönderinin sağ tarafına yerleşen simgeye tıklamak. Sonrasında dilediğiniz platformda paylaşma şansına sahipsiniz.

LİNK : https://chrome.google.com/webstore/d...mnmpaobggmbgla

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags SOSYAL MEDYA ÇÖZÜMLERİ, Facebook]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU