21 Haziran 2015 Pazar

TELEFON ÇÖZÜMLERİ : Kaybolan Galaxy S6 ve S6 Edge hızlı geçiş simgeleri için çözüm !Durduk yere kaybolan Galaxy S6 ve S6 Edge hızlı geçiş simgeleri için çözüm konuda!

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcıları bir süredir yeni bir problemle karşı karşıya kalmış durumda. Birçok kullanıcı telefonun fonksiyonlarına hızlı geçiş sağlayan "mobil veri, hotspot ve özel mod" gibi simgelerin kaybolduğunu ve bu simgelerin yeniden bildirim paneline eklenemediğini söylüyor.

Samsung'un önerisinde göre cihazı fabrika ayarlarına geri döndürerek hızlı geçiş simgeleri geri getirilebiliyor ancak bu da kalıcı bir çözüm değil. Zira simgeler yeniden kaybolabiliyor. XDA Developers internet platformu bu problemi yaşayan kullanıcılar için bir çözüm bulmayı başardı. Deneyimli uygulama geliştiricisi ve kıdemli üye NimeniAltu tarafından hazırlanan ufak bir APK dosyası ile birlikte sorun giderilebiliyor.

Yapmanız gereken tek şey XDA Developers web sayfası üzerinden ilgili dosyayı indirip cihazınıza kurmak. Bunu yaptıktan sonra sorun, adeta sihirli biçimde çözülüyor. Dosyayı BURADAN indirebilirsiniz.

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags TELEFON ÇÖZÜMLERİ, Galaxy S6, S6 Edge, hızlı geçiş simgeleri, çözüm]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU