19 Haziran 2015 Cuma

BİLİŞİM YAZILARI : Windows 10 Mobile yapı 10136 kullanıma sunuldu !Microsoft, Windows 10 Mobile'ın yeni bir sürümünü yayınladı. Güncellemeleri "hızlı" almayı tercih eden Windows Insider'ların test edebildiği yapı 10136, yeni Cortana işlevleri ve fazlasıyla geliyor.

Telefonlara yönelik yeni yapı, 5 inç ve daha büyük ekrana sahip cihazların "tek el moduna" geçiş yapmalarına izin veriyor. İşlev, aynı iPhone'daki tek el işlevi gibi çalışıyor. Başlat düğmesine basıp, basılı tuttuğunuzda ekran aşağı doğru kayıyor. Böylece görüntünün üst tarafında ulaşmanız kolaylaşıyor. Aynı eylemleri tekrarladığınızda veya ekranın üstündeki boş alana dokunduğunuzda ekran normale dönüyor.

Son tasarımına ulaşmak üzere olan Cortana ise artık uçuşlarınızı ve paketlerinizi takip edebiliyor. Dijital asistan, hava durumu, para birimleri, hisse senetleri ve fazlası hakkındaki sorularınızı da yanıtlayabiliyor.

Windows 10 Mobile Insider Preview Build 10136'daki yenilikler ve bilinen sorunlar için Microsoft'un blog gönderisine buradan göz atabilirsiniz.

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags BİLİŞİM YAZILARI, Windows 10, Mobile yapı]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU