9 Haziran 2015 Salı

PROGRAM TAVSİYESİ : Right Click Enhancer Professional 4.3.6.0 + Portable


Right Click Enhancer Professional istediğiniz sağ tıklama menüsü oluşturmanıza yarayan programdır.

Ana Özellikler:

- Sağ-tıklama fare düğmesine yeni ve geliştirilmiş işlevler ekleyin
- Sağ tık menüsüne uygulamaları, dosyaları ve klasör kısayollarını ekleyin
- Hatta daha fazla öğe eklemek için alt menüleri oluşturun
- Masaüstünüzde her kısayol koyarak yığılmayı önlemek
- Erişim ortak dosya yönetim görevleri sağ tıklama düğmesini kullanarak
- Kaldır veya istenmeyen mevcut sağ tıklama menüsü girdilerini devre dışı bırakma
- Kopyalama işlemi kolaylaştırmak için alt menüye göndermek için yeni bir klasör kısayolları ekleyin
- Kolayca yeni dosyaları oluşturmak için yeni menüsüne yeni dosya türlerini ekle

(Daha sonra Windows Vista veya) zaman tasarrufu sağ tıklama kısayolları oluşturun

Bazen PC'nizin masaüstü kısayolları sürü ile darmadağın edilir. Sağ Hakkının Kısayollar Creator aracı Enhancer Professional dektop ve Windows Explorer sağ tıklama menüsüne en çok kullanılan uygulama, klasör ve dosyalar kısayollar eklemek için izin vererek bu sorunu kolaylıkla çözebilir Tıklayın. Ayrıca daha fazla kısayolları düzenlemek için sağ tıklama menüsüne alt menüleri ekleriz. Dosyalar için tarama yaparken aynı zamanda açık bir uygulama yapabilirsiniz Bu şekilde. Ayrıca kısayollar komut satırı parametreleri ekleyebilirsiniz. PC ya da sağ tıklama menüsüne performansında hiçbir dezavantajı sağ tıklama menüsüne eklemek nasıl alt menüler ve kısayollar çok olursa olsun yok.

Zaman kazandıran sağ tıklama tweaks
Günlük PC kullanımında bir süre sonra kesinlikle zaman kazandırır bazı sağ tıklayın seçenekleri özledim. Sağ bu kullanışlı işlevler eklemek için tasarlanmış Sağ tıklayın Enhancer arasında Tweaker aracını tıklatın. Bu araç dahil tüm tweaks eklendi ve tek bir tıklama ile kaldırılabilir.

Kolaylıkla sağ tık menüsü düzenleyin
PC'nizde yeni bir uygulama yüklediğinizde, bazıları sağ tıklama menüsüne yeni seçenekler ekler. Bu girişler uygulamayı kullanmak için hızlı bir yol sağlarken, tüm kullanıcılar yararlı buluyorum ve bazı zamanlar bu yeni seçenekleri sağ tıklama menüsü PC'nizin ekranında dışarı görünür çok yer alır. Bu uygulama istenmeyen sağ tıklama menü seçenekleri bu tür kaldırmak veya devre dışı bırakmanızı sağlar Sağ Editör aracını tıklatın.

Kolaylığı ile dosya ve klasörleri kopyalayın
Eğer kapatacağı bulacaksınız, ona yeni bir konum eklemek için, aksi takdirde hiçbir aracı olmadan, Windows çok yararlı bir özellik Menü Gönder ancak biz flash sürücü şeyler kopyalamak yararlıdır istediğinizde. Şimdi bu uygulamanın Yöneticisi aracı Gönder yardımıyla bu çok yararlı özellikten yararlanmak. Yöneticisi Gönder Eğer tek bir tıklama ile o konuma dosyaları kopyalamak böylece, menüye senin Gönderen Yeni klasör kısayolu eklemek için izin verir.

Sağ kolaylıkla yeni menüsünü tıklatın Düzenle
Masaüstünde veya Windows Explorer sağ tıkladığınızda Windows, size yeni bir klasör, yeni bir kısayol ve çeşitli bilinen dosya türlerini kullanarak yeni dosyalar oluşturmanıza olanak sağlar "Yeni" menüsü olsun. Kolayca ve hızlı bir şekilde yeni dosyalar, klasörler ve kısayollar oluştururken size yardımcı olur.

Kolaylığı ile dosya ilişkilerini düzenleyin
Windows dosya ilişkilendirmeleri değiştirmek için bir yol sağlar rağmen, varsayılan Windows aracını kullanarak dosyaları ve dosya dernekler diğer birçok yönleri dosya simgesini açıklamasına düzenleyemezsiniz. Dosya Türleri Editör tüm bunu yapmak için izin verir ve dosya dernekler tam kontrolü ele almanızı sağlar.

Dosyayı kayıt defterine herhangi bir şey İhracat
Eğer başka PC'de bu dosyayı kullanmak ve uygulamayı yüklemeden o PC'de aynı değişiklikleri yapabilirsiniz dosyayı kayıt defterine tıklayın Sağ Enhancer Professional kullanarak yapılan tüm değişiklikleri verebilirsiniz.

Naber:
! Sabit Italiano çeviri.
+ Eklendi Arapça ve Portekizce çevirisi.
+ Dosya Türleri Editörü eklendi "Dizin \ Background" girdisi.

İşletim sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8http://turbobit.net/r7h1klrig17b.htmlRightClick.Enhancer.Pro.4.3…rar (9,39 MB) - uploaded.net

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags PROGRAM TAVSİYESİ, Right Click Enhancer Professional, Portable]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU