2 Eylül 2016 Cuma

WEB SİTESİ TAVSİYESİ : Video Konferans, Ekran Paylaşımı ve Sohbet için Ücretsiz Web Sitesi

 

 

From: teknolojiportali@googlegroups.com [mailto:teknolojiportali@googlegroups.com] On Behalf Of Mustafa Balantekin
Sent: Friday, September 02, 2016 5:59 PM
To: teknolojiportali@googlegroups.com
Subject: TeknolojiPortalı Video Konferans, Ekran Paylaşımı ve Sohbet için Ücretsiz Web Sitesi

 

 

Ücretsiz bir web konferansı sitesi video konferans, ses toplantılar, ekran paylaşımı, gerçek zamanlı beyaz tahta sunumlar, sohbet ve daha fazlası gibi çeşitli güçlü özellikleri zoom.us..

Kolayca toplantılara ev sahipliği ve daha sonra katılmak için (ücretsiz sürümü 50 katılımcıya kadar) başkalarını davet sağlar. Bu bir (video konferans için) Videoyu etkinleştirerek veya ses sohbet için video olmadan ya toplantı barındırmasına izin verir. Bu konferans modları Hem vb ekran paylaşımı, sohbet, gibi çeşitli kullanışlı özellikleri destekler.

Eğer ekran paylaşımı yaparken sadece bu değil, aynı zamanda, bir Beyaz Tahta sunumunu başlatmak ekranda açıklama ve (video konferans özelliğini kullanırken) bir video olarak tüm toplantıyı kaydetmenizi sağlar. açıklama kısmı da güçlü seçenekleri spot kullanın, vb ekranda çizmek metin eklemek, açıklama rengini değiştirmek hangi kullanarak birlikte geliyor.

Sonuçta, bu kalıcı odalı bir iş video konferans hizmeti arıyorsanız zoom.us mutlaka denemelisiniz..

Not: Zoom ücretsiz sürümü, Ancak sınırsız 1 vs 1 toplantının, toplantı sınırsız sayıda, grup toplantısı başına 40 dakika, video konferans, için, 50 katılımcıya kadar izin verir sınırsız grup toplantısı gibi bazı ek özellikleri kullanmak istiyorsanız dakika, gelişmiş müşteri desteği, toplantı pano, ve daha fazlası, o zaman Zoom ücretli sürümüne yükseltmeniz gerekir.

url : https://zoom.us/

[status publish]

[geotag on]

[publicize off|twitter|facebook]

[category teknoloji]

[tags WEB SİTESİ TAVSİYESİ, Video Konferans, Ekran Paylaşımı, Sohbet, Ücretsiz, Web Sitesi]

1 yorum:

  1. ezTalks is the world's leading online video conferencing provider that enables you to connect with people anywhere and anytime. Integrated with HD video conferencing, audio conferencing, screen sharing, content sharing, remote control and other powerful features, it can be widely applied to all industries
    free web meeting service
    top video conferencing software
    video webinar software

    YanıtlaSil

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU