3 Mayıs 2015 Pazar

DEEP WEB DOSYASI : Deep Web'de Kendi Sitenizi Açabilirsiniz (Resimli Anlatım)

 

Deep Web 'de onion uzantılı bir site açmayı göstereceğiz.Bu işlemi ücretsiz,kendi bilgisayarınızı server olarak kullanarak yapacaksınız.Bir diğer deyişle açtığınız site sadece bilgisayarınız açıkken aktif olacak.Bilgisayarınızı kapattığınızda site pasif duruma geçecek.Fakat siteniz bilgisayarınızı kapattığınızda silinmeyecek. Sadece pasifleşecek.

1) Tor Browser 'dan tamamen çıkın.Ve Tor 'un yüklü olduğu Tor Browser\Data\Tor\ klasöründeki torrc dosyasını not defteri ile açın.

 

Ve en alt satıra;

Kod:


# Hidden Service
HiddenServiceDir C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service
HiddenServicePort 80 127.0.0.1:80


Satırlarını ekleyin.

 

Ve 2. satırdaki C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service 'i kendi bilgisayarınıza göre düzenleyin.Örneğin; C:\Kullanıcılar\Deepwebtr\tor_service gibi.
2) Şimdi C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\ klasöründe ''tor_service'' adında bir klasör oluşturun. Bu klasör boş olmalı. Buradaki temel mantık şu; Tor 'un ayar dosyasına bir dizin ekledik ve bu dizinde boş bir klasör oluşturduk. Eklediğimiz C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service satırındaki tor_service klasörünü oluşturmak zorundayız.

3) Tor ayarları bu kadar.Şimdi serverımızı kuruyoruz.XAMPP adlı yazılımı indirin.Bu yazılım bilgisayarınızı bir server gibi kullanmanızı sağlar.Kullanımı oldukça basittir.Yazılımı kurduktan sonra açılan pencerede Apache 'nin sağındaki Start butonuna tıklayın.Server çalışmaya başladı.4) Bir hata almadıysanız server ı Stop butonuyla durdurun ve sitenizin dosyalarını C:\xampp\htdocs dizinine atın. Bu dizinde yer alan sayfalar ve dosyalar sitenizi oluşturacak. Bu klasörde yer alacak index.html dosyası anasayfanız olacak. Dosyaları bu dizine attıktan sonra normal tarayıcıda (Chrome,Firefox vb) adres çubuğuna localhost yazıp enterlayın. Siteniz açılmalı. Server ı tekrar açın.

5) Xampp 'ta server açıkken Tor Browser 'ı çalıştırın.Bir hata almadıysanız C:\Kullanıcılar\Kullanıcı İsminiz\tor_service dizininde 2 dosya oluşmalı.Bu dosyalardan hostname 'i not defteri ile açın. Karşınızdaki link site adresiniz.

 

Sitenizi C:\xampp\htdocs dizininden düzenleyebilirsiniz.

ÖRNEK OLARAK 2 TÜRK SİTESİNE BAKABİLİRSİNİZ.

 

http://2gf6inwn32pov6ro.onion/

 

http://turkxg24knjsfj6j.onion/


ÖZEL BÜRO NOTU : Siteniz açıldı. Tüm işlemler bu kadar. Unutmayın bu yazı sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır. Sorumluluk kişinin kendisine aittir...

 

VE UNUTMAYIN !!! DEEP WEB'DE HER TÜRLÜ SUÇLUNUN, ÜÇKAĞITÇININ, ÇOCUK PORNOCULARININ, KİRALIK KATİLLERİN, KAÇAKÇILARIN, DÜNYADAKİ BİRÇOK TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİNİN, KALPAZANLARIN, TECAVÜZCÜLERİN OLDUĞUNU AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN. ÇÜNKÜ BURASI NORMAL WEB GİBİ IP KAYITLARININ TUTULDUĞU BİR ORTAM DEĞİL, BURADA KAYIT TUTULMUYOR. O NEDENLE İSTİSMARA AÇIK BİR ORTAMDIR.

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags DEEP WEB DOSYASI, Deep Web, Site]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU