10 Temmuz 2015 Cuma

SOSYAL MEDYA ÇÖZÜMLERİ : Facebook'ta Sizi Arkadaşlıktan Çıkaranları Görün !Facebook'ta sizi sessiz sedasız arkadaş listesinden çıkaran kullanıcıları bu uygulama ile kolayca bulabilirsiniz.

Facebook'ta sizi arkadaş listesinden çıkaranları direkt olarak görmek maalesef ki mümkün değil. Bunun için ya arkadaş listenizi ezbere bilmeniz ve tek tek kontrol etmeniz ya da 3.parti yazılımları kullanmanız gerekiyor. Ancak genelde tarayıcı bazlı olan bu yazılımlar pek bilinmiyor ya da kullanımı karışık geldiği için tercih edilmiyor. iOS ve Android platformu için geliştirilen Who Deleted Me on Facebook uygulaması ile artık herkes kolayca Facebook'ta arkadaş listesinden çıkaran kişileri an ve an bulabilecek.

Who Deleted Me on Facebook Nasıl Kullanılır?
Who Deleted Me on Facebook uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Facebook hesabınızla giriş yapın. Uygulama erişim izni verdikten sonra; sizi arkadaş listesinden çıkaran/silen kişileri, yakın zamanda arkadaş olduklarınızı ve Facebook hesabını dondurma işlemini uygulayan arkadaşlarınızı görebileceksiniz.

Uygulamayı yüklemeden önce sizi silen arkadaşlarınız maalesef görünmüyor. Who Deleted Me on Facebook uygulamasına erişim izni verdikten sonra sizi silen kişileri görebilirsiniz.

Who Deleted Me on Facebook uygulamasını iOS için buradan ve Android için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags SOSYAL MEDYA ÇÖZÜMLERİ, Facebook, Arkadaş]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU