14 Aralık 2016 Çarşamba

PROGRAM TAVSİYESİ : Port Alert V5.3 Port izleme ve Uyarı Programı

Port Alert V5.3 Port izleme ve Uyarı Programı; internet veya LAN sunucularını izleme ve PING kaybına karşı sizi uyarır. FTP / WWW / SQL / SMTP / DNS … TCP bağlantı noktaları sürekli bir süre zaman aşımı bağlandığınızda sizi uyarır.

Bu yazılım programı gibi WWW, FTP, SSH, SMTP, DNS, POP3, IMAP, Oracle SQL ve MySQL portlarını destekler. Bir açılır menüden bunlardan birini seçtikten sonra, size kolaylıkla izleme bağlantı noktasını belirlemek, böylece ana bilgisayar adını veya IP adresi ve kısa bir açıklama doldurmak gerekmektedir.

Port Alert izlemek için birden fazla ağ bağlantı noktası eklemek sağlayan ücretsiz bir TCP bağlantı noktası monitör yazılımıdır. zaman aşımına ise o zaman her belirtilen ağ portu ve uyarılar için denetler. Bu ücretsiz ağ bağlantı noktası uyarısı yazılım her port için kontrol eder ve başarısızlık durumunda alarm sesleri sonra bir zaman aralığı belirtmeniz gerekir. Bağlantı noktası zaman aşımı durumunda acil alarm ihtiyacınız varsa o zaman 1 saniye kadar zaman aralığını ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda size TCP portu aşımına sonra e-posta uyarıları almak için seçeneği sunar.

Sonuç olarak bir ağ bağlantı noktası / TCP bağlantı noktası aşımına uyarı almak açıklar. Yerel ve uzak TCP bağlantı noktaları izlemek için bu yazının açıklandığı yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntemde belirtilen ücretsiz zaman belirli bir aradan sonra ağ bağlantı noktaları izlemek ve bir liman zaman aşımına uğradı ya da ölü olup olmadığını bir alarm tetiklenir. Ben bu yazının TCP bağlantı noktalarını izleme ve arıza durumunda uyarıları almak size yardımcı olacağını umuyoruz.

Port Alert V5.3 Port izleme ve Uyarı Programı indir

[status draft]

[nogallery]

[geotag on]

[publicize off|twitter|facebook]

[category teknoloji]

[tags PROGRAM TAVSİYESİ, Port Alert, Port izleme, Uyarı Programı]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU