18 Temmuz 2016 Pazartesi

WEB ÇÖZÜMLERİ : Psiphon ücretsiz VPN yazılımı indir

Psiphon, sansür aşma aracıdır, açık İnternet' e erişi vermek sansürleri ve güvenlik duvarları aşmak için tasarlanmış açık kaynaktır ve Kanada' da geliştirilmiştir.

Psiphon'a her veri şifreli gider. Bu demektir ki internet servis sağlayıcınız (ISS), İnternet trafiğinizin içeriklerini göremez: gezdiğiniz web sayfaları, sohbet mesajlarınız, yükledikleriniz, vb.

Psiphon nedir?

İnternet içeriklerine VPN, SSH ve HTTP Vekil Sunucularını kullanan Psiphon Inc. tarafından yapılmış bir sansür önleme aracıdır. Psiphon istemciniz sansürü aşma oranınızı en üst düzeye çıkarmak için yeni erişim noktalarını otomatik olarak öğrenecektir.

Psiphon çevrimiçi içeriğe açık erişim sağlamak için tasarlandı. Psiphon çevrimiçi gizliliğinizi arttırmamakla birlikte, çevrimiçi güvenlik aracı olarak düşünülmemelidir.

Güven, Hız, Sadelik

2008'den bu yana Psiphon, dünya çapındaki sınırlandırılmış özgürlüğe sahip ülkelerde milyonlarca insana sansürlü bilgi ve fikirlere güvenle erişebilmeleri için yardım etti. Şimdi aynısını sizin için de yapabilir.

Gitmek istediğiniz yere götürür…

Ülkeniz, şirketiniz veya kampüsünüz tarafından mı sansürlendiniz? Dünyadaki baskıcı rejimlerle başa çıktıktan sonra, istediğiniz içeriğe, ne zaman ve nerede isterseniz erişebilmenize yardım etmek için benzersiz bir şekilde uyum sağladık.

Herkese açık kablosuz (WiFi) kullanırken güvenle sörf yapmak mı istiyorsunuz?

Özgür İnternet güzel, ancak çalınmış çerez ve hesaplar değil. Psiphon bağlandığınız ağ ne olursa olsun, İnternet'inize güvenli bir yol sunar.

Psiphon Windows indir

Psiphon Android indir

Google Player (Google Chrome)

[status publish]

[geotag on]

[publicize off|twitter|facebook]

[category teknoloji]

[tags WEB ÇÖZÜMLERİ, Psiphon, ücretsiz, VPN, yazılım]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU