27 Ağustos 2015 Perşembe

SOSYAL MEDYA : Twitter Web'e Bildirim Desteği !Popüler mikroblog sitesi Twitter, Web sürümünde anlık bildirimleri kullanıma sundu. Twitter'dan Direkt Mesaj geldiğinde artık bildirim uyarısı alacaksınız.

Kullanım oranı mobilde daha fazla olan Twitter; iOS ve Android platformlarındaki uygulamalarını güncelleyerek kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmaya çalışıyor. Web sürümünden daha çok mobile ağırlık veren Twitter, geçtiğimiz günlerde Web sürümünde arkaplan seçeneğini devredışı bırakmış ve sade bir tasarıma geçeceğinin sinyallerini vermişti.

Twitter daha sonra Web ve mobil sürümlerinde 140 karakter sınırlaması olan direkt mesajlar bölümünde değişikliğe gitmiş ve sınırları kaldırmıştı. Twitter bugün de yeni bir yenilik ile karşımıza çıkıyor. Twitter'ın Web sürümünde yapılan yenilik sayesinde Direkt Mesaj aldığınızda tarayıcınız otomatik olarak size bildirim gönderiyor.

Anlık bildirim ile etkileşimi artırmayı hedefleyen Twitter, bakalım önümüzdeki günlerde farklı yenilikler ile karşımıza çıkacak mı?

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags SOSYAL MEDYA, Twitter Web, Bildirim, Destek]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU