21 Ağustos 2015 Cuma

SOSYAL MEDYA ÇÖZÜMLERİ : Wordpress 4.3 Sürümü Duyuruldu



Kod adı "Billie" olan Wordpress 4.3, güncellemeyle birlikte birçok yeni özellik kazandı.

Dünyada birçok insan tarafından sitelerinin yönetimi(CMS) için kullanılan açık kaynak kodlu Wordpress güncellendi. Bu güncelleme ile birlikte sitemizi daha kolay yönetip, düzenleyebiliyoruz.

Özelleştirme Kısmındaki Menüler



Canlı önizleme ile birlikte menü oluşturabiliyoruz, düzenleyebiliyoruz ve bağlayabiliyoruz. Yeni düzenleyici mobil cihazlar için daha kolay düzenleme imkanı tanırken, Wordpress her güncellemede mobil cihazlar için desteği artırıyor.

Yazı için Kısayol Desteği
Wordpress 4.3 ile birlikte metin düzenleme/yazı yazma kısmında, artık menü ile uğraşmadan yazmaya devam edebilirsiniz. Başlık oluşturmak için yazacağınız metinden önce " # " , Liste yapmak için " – " ve alıntı yapmak için " > " kullanabilirsiniz.

Site Simgeleri



Site simgeleri size sitenizin sekme çubuğunda, yerimlerinde yada kısayollarda görünen ikonlarıdır. Artık sitenize istediğiniz ikonları ekleyebilirsiniz. Yalnız unutmayın, tema ile birlikte ikonlar değişmiyor.

Daha İyi Şifreleme Sistemi



Yeni versiyon ile birlikte şifrelerin mailinize gelmesi değişikliğe uğradı. Artık mailinize, şifre yerine şifreyi sıfırlama linki geliyor. Ayrıca siteye yeni bir kullanıcı eklediğinizde Wordpress sizin için güçlü bir şifre oluşturuyor.

Ayrıntılı değişiklik listesi için buraya tıklayın.

[publicize twitter]

[publicize facebook]

[category teknoloji]

[tags SOSYAL MEDYA ÇÖZÜMLERİ, Wordpress 4.3]

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hakkımızda

Fotoğrafım
BU BLOG ÖZEL BÜRO GRUBU'NA AİTTİR. RESMİ WEB SİTEMİZ : http://www.ozelburoistihbarat.com

Follow by Email

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU